درباره ما

شرکت تعاونی قائم نیرو سپاهان که در سال 1394 بصورت شرکت تعاونی تاسیس و با بیش از 7 سال فعالیت مستمر و پویا، هم اکنون در زمره شرکت های تعاونی برتر صنعت برق استان اصفهان شناخته می شود.
ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که به صورت نظام مند، در توسعه و تعالی زیر ساخت های صنعت برق استان و کشور ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه ی نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون واگذاری سهام شرکت های توزیع برق سراسر کشور، سهیم شدن همکاران و بازنشستگان در امر سرمایه گذاری، تامین آتیه ی خود و فرزندانشان و کار آفرینی و رشد بیشتر اقتصاد صنعت برق در برابر هجوم تحریم های خارجی و افزایش تولید داخلی قطعات مصرفی صنعت برق گام بر می دارد.

شرکت قائم نیرو  سپاهان، در حال حاضر، با 828 سهامدار و 58330 سهم به ارزش اسمی  500,000 ریال به ازاء هر سهم توانسته به اشتغال زایی برای بیش از هجده نفر به صورت مستقیم و صد نفر به صورت غیر مستقیم نائل آید و به عنوان یک شرکت خصوصی در زمینه ی تولید کالا و خدمات مصرفی در جایگاه یک شرکت پیشرو مشغول به فعالیت باشد، روند حرکتی آن بر مبنای یک رویکرد مدیریتی صحیح و مبتنی بر مسئولیت اجتماعی و اقتصادی به نحوی بنیان گذاری شده است که کلیه ی فرآیندها با هم افزایی دانش و تجربه بر اساس تفکری سیستماتیک، یکسان و هماهنگ پایه گذاری می شوند.

عزم و اراده ی هیئت مدیره و مدیریت ارشد سازمان نیز طی سالیان متمادی، همواره به نحوی بوده که این مجموعه  خصوصی را در جهت توسعه و تعالی، رهنمون سازد و بیش از پیش بخشی از معضلات کار و اشتغال جوانان این مرز و بوم را مرتفع سازد. بدیهی است تلاش و سرمایه گذاری در این عرصه با مشکلات و چالش های بسیاری همراه بوده است اما هدف والای کارآفرینان مهمترین عامل این حرکت پیچیده و مهم بوده که در جایگاهی فراتر از اهداف اقتصادی و … قرار گرفته است. به همین دلیل تصمیم به تاسیس شرکت های حکمت توان زاینده رود و کسری رخشان ماهر گرفته شد تا به عنوان بازوهای حمایتی شرکت قائم نیرو  سپاهان ایفای نقش کنند.

این شرکت ها در نظر دارند در زمینه کاری مربوطه خود و با تکیه بر منابع ارزشمند سرمایه سهامداران، اقدام به ایجاد فرصت های جدید شغلی پایدار در پروژه های تولیدی شرکت تعاونی قائم نیرو سپاهان نماید، که این امر با هدف تداوم و گسترش فعالیت های مربوط  و اعتماد سازی برای سهام داران با اولویت بکارگیری فرزندان همکار که در سن اشتغال و نیرو های تحصیل کرده هستند، می باشد.

از دیگر فعالیت های شرکت تعاونی قائم نیرو سپاهان

سرمایه گذاری در شرکت کوشش ویس ارجان

شرکت تعاونی قائم نیرو سپاهان در جهت گسترش سرمایه گذاری خود قدم در میدان جدیدی گذاشته وبا همکاری شرکت کوشش برق اصفهان وشرکت تیرسازان ویس گل زرد اقدام به تاسیس شرکت تیر سازان کوشش ویس ارجان در استان خوزستان، شهرستان بهبهان جهت تولید انواع پایه های بتنی در اشکال و ابعاد مختلف و همچنین مصنوعات بتنی وبتن آماده برای مصارف مختلف نموده است. علت انتخاب شهرستان بهبهان برای تولید تیرهای بتنی، وجود معادن شن، آب فراوان وهمچنین دسترسی سریع به محل های مصرف تیر های بتنی می باشد.

در حال حاضر با تلاش و کوشش هیات مدیره شرکت فوق الذکر که متشکل از نمایندگان شرکت های سرمایه گذار فوق می باشد. طبق هماهنگی با شرکت های صنعتی قطعه زمینی به متراژ 81 هزار متر در منطقه صنعتی شهرستان بهبهان تحویل گرفته شد، و در حال حاضر ساخت بنای کارگاه و نصب سوله و ساخت سانتریفیوژ و همچنین قالب های تیرگرد درحال اجرا می باشد.

سرمایه گذاری در شرکت کوشش برق اصفهان

کوشش برق اصفهان پیش ازانقلاب اسلامی با تکنولوژی روز دنیا به عنوان اولین تولید کننده انحصاری پایه های گرد بتنی اقدام به تولید انواع پایه های بتنی کرده است، و تا کنون در تولید این محصول پیشتاز بوده و مزیت رقابتی خود را حفظ نموده است. کوشش برق با تولیدات مستمر خود، محصول مطمئن و با کیفیت به صنعت کشور عرضه کرده است و مشتریان بسیاری نیز پیدا کرده است. حال با این تفاسیر، شرکت تعاونی قائم نیرو سپاهان با سرمایه گذاری در این شرکت در تمام فعالیت های اقتصادی این شرکت از قبیل تولیدات سرمایه گذاری ها و … علاوه بر کمک به افزایش سرمایه سهامداران خود به رونق اقتصاد داخلی و استفاده از محصولات تولید داخلی کمک کرده است.